Крісло

4 важливі характеристики преміальних крісел які повинен враховувати кожен менеджер

Крісло керівника є центральним елементом в його кабінеті. Воно підкреслює статус власника, забезпечує комфорт і продуктивність в роботі. На ринку є великий асортимент різних моделей крісел, але вибрати такі, які правильно підкреслюють статус керівника, не так вже й просто.

Основні особливості стільців для менеджера

Що врахувати, перш ніж купити крісло для менеджера? Як вибрати ідеальний варіант, який буде відрізняти робоче місце керівника? Ми відібрали чотири основні характеристики, які повинне мати якісне крісло для керівника.

1. Ергономіка

Максимальна зручність – головна особливість, яка відрізняє  крісло керівника від звичайних офісних крісел. Навіть через кілька годин в сидячому положенні на такому кріслі людина не буде відчувати втому. У правильному ергономічному кріслі обов’язково є синхромеханізм,  поперекова опораі регульовані пі.

2. Регулювання

Як відомо, всі керівники різні, в тому числі з точки зору індивідуальних фізичних параметрів. Тому у хорошого крісла повинен бути механізм, за допомогою якого його можна регулювати так, щоб кожен сантиметрбув адаптований до анатомічних особливостей людини,яка сидить на кріслі. Це дозволить менеджеру розслабитися, знизити навантаження на організм і продуктивно працювати протягом дня, зберігаючи позитивний настрій. У  крісла керівника маютьрегулюватися висота сидіння, нахил спинки і положення підлокітників.

3. Матеріал

Матеріал крісла – це те, що впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і на комфорт. Стілець з натуральної шкіри виглядає стильно, буде довговічним, а чистити його дуже просто, але воно точно буде незручнім влітку і взимку. Взимку воно буде здаватися холодним, а влітку тіло буде потіти, оскільки шкіра не підтримуєналежний рівень повітрообміну і температура тіла почне підвищуватись, що спричинить відчуття дискомфорту. Тому великою популярністю користуються стильні крісла з сітки , оскільки у них хороші вентиляційні властивості і вони добре підходять для літної спеки та не здаються холодними взимку. Такі крісла виглядають стильно, особливо з хромованою базою і металевими елементами каркасу.

4. Дизайн

Зовнішній вигляд кабінету справляє певневраження успіху компанії і є важливою деталлю іміджу директора. Найчастіше керівника обирають класичні кольори: чорний, білий, бежевий, сірий і коричневий. Головне, щоб крісло керівникагармонійно вписувалося в інтер’єр. Підкреслити статус можуть впізнавані крісла, як наприклад Aeron від Herman Miller. Купити крісло для керівника від одного з найбльш відомих і популярних брендів офісних крісел – Herman Miller –  можна в нашому інтернет-магазині. На сайті є великий вибір офіснихкрісел для керівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Пройдите капчу 4