Без категории

6 критеріїв вибору ергономічного офісного крісла, які потрібно знати

Вибір крісла для роботи – дуже важливе завдання,яке потребує серйозного підходу.. Від того, наскільки комфортним і практичним буде крісло, буде залежати не тільки ефективність роботи людини, але і її здоров’я. Тривале перебування в незручному положенні може призвести до викривлення хребта, болю в суглобах, набряків та інших недуг. Правильно підібране офісне крісломоже знизити навантаження на організм, зменшити втому і підвищити

Критерії вибору крісла для офісу і роботи

Хочете купити офісне ерісло,що позитивно вплине на здоров’я вашої спини? Тоді зверніть увагу на ряд важливих особливостей, які повинні мати ергономічне крісло для роботи.

  1. Висота сидіння повинна регулюватися в залежності від висоти користувача. Його слід встановити так, щоб під час роботи стопи сидячого повністю торкалися підлоги, а стегна розташовувалися горизонтально, перпендикулярно тілу.
  2. Якісні офісні крісла повинні підтримувати поперек і мати регулювання куту нахилу спинки, щоб кожен користувач мав можливість підібрати для себе зручне положення. Чим щільний контакт з точкою найбільшого викривлення хребта, тим комфортніше буде себе почувати співробітник.
  3. Сидіння повинно бути досить широким і глибоким, а спинка повинна бути такою, щоб людина, яка на ньому сидить доторкалася до нього спиною. Відстань між колінами і сидінням повинно бути приблизно 5-10 см.
  4. Ергономічне крісло в офісі повинні бути оснащені механізмом для того, щоб сидіння і спинка автоматично і синхронно повторювали рухи людини, яка на ньому сидить. Ця функція дозволяє зняти напругу з м’язів і розслабити хребет.
  5. Наявність підлокіток також є важливим моментом. Вони допомагають знизити навантаження на шию і плечі, а також дозволяють рукам відпочивати. Регульовані або підлокітки, які можна зняти також будуть перевагою.
  6. Офісне крісло повинно легко обертатися, щоб користувач міг досягти будь-якої точки у своїй робочій області. Наявність роликів забезпечить рухливість, але їх тип слід вибирати відповідно до покриття підлоги.

Купити офісне крісло, що буде мати найкраще поєднання цих характеристик, ви можете в нашому інтернет-магазин. Тут ви можете замовити кращі ергономічні офісні крісла преміум класу для себе і для своїх співробітників.

 

 

 

Купити офісний стілецьщо буде мати найкраще поєднання цих характеристик, ви можете в інтернет-магазині HermanMiller. Тут на нашому сайті ви можете замовити кращі ергономічні офісні крісла преміум класу для себе і для своїх співробітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Пройдите капчу 4