Ергономіка

6 критеріїв вибору ергономічного офісного крісла, які потрібно знати

Вибір крісла для роботи – дуже важливе завдання, до цього потрібно серйозно подумати. Від того, наскільки комфортно і практично буде крісло, буде залежати не тільки ефективність роботи людини, але і її здоров’я. Тривале перебування в незручному положенні може призвести до викривлення хребта, болю в суглобах, набряків та інших недуг. Правильно підібраний Офісний стілець може знизити навантаження на організм, знизити втому і підвищити

продуктивність. Критерії вибору
крісла для офісу і роботи
Хочете купити офісний стілецьщо позитивно вплине на здоров’я вашої спини? Потім зверніть увагу на ряд важливих особливостей, які повинні мати ергономічний кафедри в дослідженні.

  1. Висота сидіння повинна регулюватися в залежності від висоти користувача. Його слід встановити так, щоб під час роботи стопа сидячого повністю торкалася підлоги, а стегна розташовувалися горизонтально, перпендикулярно тілу.
  2. Гарне офісні крісла повинні підтримувати талію і мати регулювання спинки на висоті і куту нахилу, щоб кожен користувач мав можливість підібрати для себе зручне положення. Більш щільний контакт з точкою найбільшого викривлення хребта, тим комфортніше буде себе почувати співробітник.
  3. Сидіння повинно бути досить широким і глибоким, а спинка повинна бути такою, щоб сидіння могло доторкнутися до нього спиною. Відстань між колінами і сидінням повинно бути приблизно 5-10 см.
  4. Праве крісло в офісі повинні бути оснащені механізмом для того, щоб сидіння і спинка автоматично і синхронно повторювали рухи сидячих місць. Ця функція дозволяє зняти напругу з м’язів і розслабити хребет.
  5. Наявність підлокіток також є важливим моментом. Вони допомагають знизити навантаження на шию і плечі, а також дозволяють рукам відпочивати. Регульовані або знімні підлокітки також будуть перевагою.
  6. Офісний стілець потрібно легко обертатися, щоб користувач міг досягти будь-якої точки у своїй робочій області. Наявність роликів забезпечить рухливість, але їх тип слід вибирати відповідно до покриття підлоги.

Купити офісний стілецьщо буде мати найкраще поєднання цих характеристик, ви можете в інтернет-магазині HermanMiller. Тут на нашому сайті ви можете замовити кращі ергономічні офісні крісла преміум класу для себе і для своїх співробітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *