Крісло

Топ-3 моделі елітних офісних крісел, які вибирають провідні компанії

Елітний офісний стілець це не тільки стильна деталь інтер’єру, але і важливий предмет меблів для комфортної роботи. У світі існує безліч видів комп’ютерних крісел, розроблених кращими конструкторами і фахівцями з ергономіки. Керівники компаній, власники бізнесу та офісні працівники давно визначили, що елітні шкіряні крісла це пережиток минулого. Сьогодні переважна більшість людей віддає перевагу сучасним моделям. Ми пропонуємо вам список з 3 кращих крісел для роботи.

Aeron – зручний, стильний і екологічний

Крісло Aeron є одним з найпопулярніших у світі, його називають «іконою стилю» серед офісних крісел. Їх концепція була розроблена майже 30 років тому дизайнерами Доном Чедвіком і Біллом Стумпфом,і вона не втратила своєї актуальності, о отримала лише деякі доповнення та удосконалення. За ці роки крісло отримало дуже багато позитивних відгуків, піднявшись на лідируючі позиції в списках кращих моделей для офісу. Не даремно самі крісло Aeron виставлено в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку.

 Aeron – одне з найбільш впізнаваних крісел в світі. Модель проста у використанні і має стильний дизайн. Крісло виготовлене з матеріалів, які забезпечують комфорт людини, яка на ньому сидить не шкодять навколишньому середовищу і можуть бути перероблені. Унікальною особливістю даного крісла  є те, що воно виготовляється в  3 розмірах, щоб задовільнити потреби людей різного росту і віку.

 

Mirra 2 – налаштування для будь-якого користувача

Це елітне офісна крісло, створене дизайнерами Studio 7.5. По аналогії з моделлю Aeron, Mirra 2 має сітчасту спинку, регульовані підлокітник , поперекову підтримку і регулювання кута нахилу сидіння. На відміну від Aeron, який має крісла трьох розмірів, крісло Mirra 2 представлено в одному універсальному розмірі,  але це компенсується регулюванням глибини крісла. Набір функцій і регулювань дозволяє кріслу повністю трансформуватися і відмінно підлаштовуватися під користувача.

Радимо звернути увагу на крісло Mirra 2 в бірюзовому кольорі, це одна із улюблених комплектацій багатьох дизайнерів. А ще зверніть увагу на оранжеве і капучино, такі кольори можуть легко оживити нудні біло-сірі інтер’єри.

Embody – унікальні технології і яскравий дизайн

Embody – це елітне крісло, яке Білл Стумпф і Джефф Вебер розробляли протягом восьми років. Воно має ряд запатентованих технологій виробництва, вирізняється ергономічніими властивостями і яскравим дизайном. На сидінні і спинці крісла є широка сітка, що складається з своєрідних «пікселів». Вони дозволяють спинці згинатися і пристосовуватися до форми тіла людини, яка на ньому сидить. Ця нестандартна структура створюється, перш за все, для розподілу тиску і підвищення комфорту користувача. Спинка крісла є твердою і гнучкою, що дозволяє власнику залишатися розслабленим і зосередженим. Хочете купити сучасне ергономічне крісло для офісу, а в магазинах Вам пропонують тільки застарілі шкіряні крісла? Не впадайте у відчай! У нашому інтернет-магазині ви можете замовити кращі моделі крісел від HermanMiller – стильні, зручні і надійні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Пройдите капчу 4