Стільці

Топ-3 моделі елітних офісних крісел, які вибирають провідні компанії

Елітний офісний стілець це не тільки стильна деталь інтер’єру, але і важливий предмет меблів для комфортної роботи. У світі існує безліч видів комп’ютерних крісел, розроблених кращими конструкторами і фахівцями з ергономіки. Керівники компаній, власники бізнесу та офісні працівники давно визначили, що Елітні шкіряні крісла це реліквія минулого. Сьогодні всі поважаю себе люди віддають перевагу сучасним моделям. Ми пропонуємо вам список з 3 кращих стільців для роботи.

Aeron – зручний, стильний і екологічний

Аеронні крісла є одними з найпопулярніших у світі. Їх концепція була розроблена 27 років тому дизайнерами Дон Чедвіком і Біллом Стумпфом. За ці роки крісло отримало масу захоплених відгуків, піднявшись на лідируючі позиції в списках кращих моделей для офісу. Aeron – це елітне крісло, яке максимально ергономічне і дозволяє користувачеві регулювати все, включаючи натяг тканини і кут підлокітника. Модель проста у використанні і має стильний дизайн. Стілець виготовлений з матеріалів, які забезпечують вільне повітря шкірі, не шкодять навколишньому середовищу і можуть бути перероблені.

Mirra 2 – налаштування для будь-якого користувача

Це елітне офісна крісло, створене дизайнерами Студія 7.5. Як модель Аерон, Мірра 2 має сітчасту спинку, регульовані підлокітник, поперековий ряд і кут нахилу сидіння. На відміну від Аерон,який має категорії розмірів 3, крісла Mirra 2 представлена в однаковому розмірі. Набір функцій і регулювання дозволяє крісе повністю трансформуватися і відмінно підлаштовуватися під господаря.

Втілити – унікальна технологія і яскравий дизайн

«Втілити» – це елітне крісло,яке Білл Стумпф і Джефф Вебер розробляються вже вісім років. Має ряд запатентованих технологій виробництва, має ергономічні властивості і яскравий дизайн. На сидінні і задній частині крісла є широка сітка, що складається з своєрідних «пікселів». Вони дозволяють спині згинатися і пристосовуватися до форми тіла сидячих. Ця дивовижна структура створюється, перш за все, для розподілу тиску і підвищення комфорту користувача. Задня частина крісла є твердою і гнучкою, що дозволяє власнику залишатися розслабленим і зосередженим. Хочете купити сучасне розкішне крісло для офісу, а в магазинах пропонуєте тільки застарілі шкіряні крісла? Не впадайте у відчай! У нашому інтернет-магазині ви можете замовити кращі моделі стільців від HermanMiller – стильні, зручні і надійні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *