Slide В МАГАЗИН

AERON

AERON Герман Міллер - крісло, яке
природно адаптується під сидячої,
для людей різної ваги та зросту, які працюють
в різних сферах бізнесу протягом
всього робочого дня.

від 52.700грн.
Slide В МАГАЗИН

EMBODY

У робочих кріслах EMBODY форма не просто залежить від функції.
Функція проявляється в кожному елементі. Кожен компонент
крісла був розроблений для конкретної мети. Робоче крісло
Embody не приховує використовувані технології. Навпаки,
вони є частиною його естетики.

від 51.050грн.
Slide ЦВЕТ: В МАГАЗИН

MIRRA 2

Мірра 2 - це еволюція класичної MIRRA 2,
створена дизайнерами Студії 7,5.
Дизайнери Мірри два взяли все найкраще
від класичної Мірри і поліпшили ергономічні
параметри крісла.

від 35.600₴

Каталог продукції

Аксесуари для крісел

Аксесуари для робочих столів

Столи (3)

Наші акції

ТОП ПРОДАЖ
  • ТОП ПРОДАЖ
  • Нові колекції
Закрити

Aeron Розмір B графіт

52700
Aeron від Herman Miller - це стілець, який природно адаптується до сидячого, для людей різної ваги і зросту, які працюють в різних сферах бізнесу протягом усього робочого дня. Творчий дизайн ергономічного крісла Herman Miller Aeron забезпечує підвищений комфорт, правильну підтримку постави і стильно виглядає в домашньому або офісному інтер'єрі. Недарма його називають «іконою стилю» серед офісних крісел. Крісло Aeron виставиться в Музеї архітектури Нью-Йорка як найбільш інноваційне і ергономічне крісло. Журнал Forbes Russia включив крісла Aeron і Embody від Германа Міллера в топ-10 стільців світу.
Закрити

Embody BB 3512 КАРБОН

57050
У робочих кріслах EMBODY форма не просто залежить від функції. Функція з'являється в кожному елементі. Кожен компонент крісла був розроблений для конкретної мети. Робоче крісло Embody не приховує використовувану технологію. Навпаки, вони є частиною його естетики. Після багатьох років повторних досліджень, проектування, виготовлення та випробувань, мистецтво дизайну та наука про створення меблів знайшли своє ідеальне втілення в робочому кріслі «Embody».
Закрити

MIRRA 2 ГРАФІТ

35600
Mirra 2 - еволюція класичної MIRRA, створеної дизайнерами студії 7.5. Дизайнери Mirra 2 взяли все найкраще з класичної Мірри і поліпшили ергономічні параметри крісла. Задня частина спинки виконана в зворотному співвідношенні геометричних отворів, тому більше повітря циркулює в задній частині і комфорт сидячого не порушується. Задня опора змінилася в петельну форму, створюючи новий рівень комфорту. Постійне переміщення в кріслі з поліпшеним механізмом Harmonic Tilt не створює перешкод в русі.
Закрити

Aeron Графіт Розмір С

52700
Aeron Графіт Розмір С Герман Міллер - крісло, яке природно адаптується під сидячої, для людей різної ваги та зросту, які працюють в різних сферах бізнесу протягом усього робочого дня. Креативний дизайн ергономічного крісла Herman Miller Aeron забезпечує підвищений комфорт, правильну підтримку постави і стильно виглядає в домашньому або офісному інтер'єрі. Aeron chair виставлений в Музеї Архітектури Нью-Йорка як саме інноваційне і ергономічне крісло. Журнал "Forbes" Росія вніс крісло Herman Miller Аерон і Ембоді в 10 найкращих крісел світу.

Aeron

AER1B21HW ZSS G1 G1 G1 BB BK 23103

Характеристики:

Наклон

Стандартный

Підтримка спины

Фіксована (PostureFit)

Підлокітники

Регульовані по висоті, чорні

База і з'єднання

Графіт G1

Колір сітки

Графіт — G1

Ролики

BB - для ковроліну 65 мм

С7 - для твердої підлоги 65 мм

 43 100 грн.

Новости

Якісні офісні крісла преміум-сегмента для бізнесу і будинку від компанії Herman Miller: краща пропозиція сезону

Одна з головних задач при побудові бізнесу – створення максимально комфортних умов для роботи співробітників. Економити на цьому не можна, адже іноді навіть самі, на перший погляд, незначні деталі здатні істотно вплинути на робочий процес. Одна з таких – робоче місце, за яким багато хто з нас проводять більшу частину свого життя. А що є невід’ємним атрибутом кожного робочого місця? Звичайно ж, офісний стілець
. Довірте свій комфорт компанії Herman Miller – відомому постачальнику офісних меблів з багаторічним досвідом. У нас на сайті ви можете замовити кращі офісні крісла для себе, співробітників або керівника.

Чому саме ми?

Для того, щоб клієнт завжди залишався задоволений, ми дотримуємося ці прості правила:

  • Зручність – найважливіше! Ергономічність – це головна риса продукції Herman Miller, найпопулярнішим сегментом якої є крісла. Крісла мають динамічну форму, повністю підтримують хребет (не тільки поперековий, а й крижовий відділ хребта) і сприяють природному збалансованому руху. Численні дослідження підтверджують, що вибір правильних офісних крісел позитивно позначається на здоров’я співробітників.
  • Комплексний сервіс! Ви давно плануєте вдосконалити офіс, зробити його функціональним і гармонійним, але вам ніколи займатися облаштуванням? Наша компанія пропонує повний пакет послуг: ми зробимо дизайн, допоможемо правильно спланувати робочий простір, зробимо ремонтно-оздоблювальні та інженерні роботи та звичайно ж підберемо найкращі меблі. Потрібна допомога з переїздом? Це те ж не проблема, ми зробимо цей процес максимально комфортним.
  • Швидкість – наша головна фішка! Ми знаємо, що облаштування приміщень може затягнутися і негативно позначитися на робочому процесі, а часом – і зовсім зупинити його. Ми гарантуємо якісний і швидкий сервіс без втрати вашого часу.

Офісні меблі – особа компанії

Дизайн меблів здатний багато розповісти про цінності фірми. Добре продуманий дизайн створює атмосферу успіху і позитивно впливає на працездатність. Наші крісла – яскравий тому доказ: вони мають стильний зовнішній вигляд, завдяки чому солідно виглядають в будь-якій обстановці. У нас ви можете вибрати кращі vip крісла для керівників і офісні крісла для співробітників. Вони володіють вишуканим дизайном і презентабельним видом, що відображає високий статус і значущість власника в бізнес-середовищі, але при цьому, що найважливіше – вони дуже зручні і Ваші співробітники це точно оцінять. Ми створюємо ідеальне офісний простір за допомогою новітніх продуктів, технологій і трендів, співпрацюючи з провідними виробниками офісних меблів.

Дизайн, який надихає

Дизайн, який надихає людей робити великі справи. Herman Miller – компанія з більш 100 річною історією, яка надає великого значення дизайну, навколишньому середовищу, послуг для суспільства, здоров’ю та добробуту своїх клієнтів і співробітників. Їх надихаючі дизайни меблів, винахідливі технології і стратегічні послуги допомагають людям робити великі справи, а компаніям досягати найкращих результатів. Вже майже двадцять років ми є дилером компанії Herman Miller і можемо запевнити, що крісла Herman Miller знають, цінують і вибирають кращі світові компанії. Якщо ви цінуєте комфорт, надійність і ексклюзивний дизайн, замовляйте офісні крісла у нас на сайті прямо зараз.