МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС

Уже майже 20 років наша компанія є офіційним дилером компанії Herman Miller в Україні і постійно в курсі всіх новинок компанії. Ми працюємо безпосередньо з європейським офісом компанії Herman Miller, який знаходитися в Англії і самостійно експортуємо всі продукцію без будь-яких посередників.

У нашому шоу-румі Ви можете протестувати крісла і подивитися зразки тканин і матеріалів. Ви можете не тільки купити найпопулярніші моделі крісел Herman Miller, які ми підтримуємо в наявності на нашому складі в Києві, а й замовити необхідну комплектацію, яка ідеально доповнить Ваш інтер’єр.

Нашими клієнтами є як великі міжнародні та українські компанії, так і люди, які хочуть будинку облаштувати зручне робоче місце і уважно ставляться до свого здоров’я і тому інвестують в якісні меблі.

Сутність нашого бізнесу полягає в створенні зручного ергономічного робочого місця для наших клієнтів, використовуючи новітні продукти та тренди в офісному середовищі і дизайні.

Наші менеджери завжди раді допомогти Вам у виборі вашого ідеального крісла або будь-який інший продукції компанії Herman Miller.

Запрошуємо вас подивитися і переконатися в вище сказаному.

Чому саме ми?

Для того, щоб клієнт завжди залишався задоволений, ми дотримуємося ці прості правила:

  • Зручність – найважливіше! Ергономічність – це головна риса крісел Herman Miller. Крісла адаптуються під сидячої, легко трансформуються в залежності від зростання, мають ходову спинку і ряд інших конструкційних переваг. Людина, що сидить в такому кріслі навіть цілий день, втомлюється менше звичайного. Також вибір правильних офісних стільців позитивно позначається на здоров’я співробітників.
  • Комплексний сервіс! Ви давно плануєте вдосконалити офіс, зробити його функціональним і гармонійним, але вам ніколи займатися облаштуванням? Наша компанія пропонує повний пакет послуг: ми підберемо найкращі меблі, допоможемо правильно спланувати робочий простір, а також надамо дизайнерські та будівельні послуги.
  • Швидкість – наша головна фішка! Ми знаємо, що облаштування приміщень може затягнутися і негативно позначитися на робочому процесі, а часом – і зовсім зупинити його. Ми гарантуємо якісний і швидкий сервіс без втрати вашого часу.